Neohodnoceno

Sirup stres pro psy 200ml Topvet

slouží k utlumení psa při zvýšených projevech stresu.

160 Kč / ks
Kategorie: Zklidnění
Hmotnost: 0.15 kg

O níže uvedených surovinách je historicky známo a je dohledatelné v literatuře, že slouží k utlumení psa při zvýšených projevech stresu. Bylinný komplex tlumí psa v případech, kdy je zvíře vystaveno větší stresové zátěži (přeprava, ošetření, adaptace na nové prostředí, ohňostroje a další).

Šišák bajkalský - přispívá k normální činnosti nervové soustavy. Chrání před oxidačním stresem. Přispívá k normální psychické činnosti.
Třezalka tečkovaná - je využívána k potlačení nervové únavy a stresu.
Maca - podporuje lepší duševní i fyzický výkon a podporuje motivaci.
Kozlík lékařský - pomáhá udržet dobré kognitivní funkce a duševní pohodu. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy. Doporučuje se užívat v případě neklidu, úzkosti a nervozity.
Žen-šen - přispívá k normální psychické činnosti. Podporuje duševní aktivitu ve stresu, kognitivní funkce, vitalitu a fyzickou výkonnost.

Složení:

invertní fruktózový sirup, šišák bajkalský standardizovaný extrakt, třezalka tečkovaná standardizovaný extrakt, maca standardizovaný extrakt, kozlík lékařský standardizovaný extrakt, žen-šen standardizovaný extrakt, vitamín C, sorban draselný.

Návod k použití:

Podávejte hodinu před požadovaným zklidněním. Aplikujte v jedné dávce 5 - 10 ml (1 - 2 čajové lžičky) na 10 kg hmotnosti. Pro zvýšení účinku je možné dávku následně zvýšit na dvojnásobek. Sirup se velmi dobře aplikuje v potravě. Výhodou je velmi příjemná chuť.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: