Neohodnoceno

Royal Canin Baby Dog Milk 400 g

Kompletní mléčná krmná směs pro štěňata od narození do odstavu (0-2 měsíce).

Značka: Royal Canin
695 Kč / ks
Kategorie: Štěně,kotě
Hmotnost: 0.6 kg

Popis produktu:

Kompletní mléčná krmná směs pro štěňata od narození do odstavu (0-2 měsíce).
Babydog milk je mléko svým složením velmi podobné mléku fen a tak umožňuje postupný, harmonický růst štěňat. Obsahuje vysokou hladinu energie a proteinů.

Babydog milk obsahuje pečlivě vybrané vysoce stravitelné proteiny a obsah laktózy je velmi podobný mateřskému mléku. Tento přípravek je zvláště vhodný pro trávicí systém štěňat, protože se v něm nevyskytuje škrob (štěňata nevylučují dostatek amylázy, aby mohly škrob trávit). Přídavek frukto-oligosacharidů (FOS) navíc pomáhá udržovat správnou rovnováhu střevní mikroflóry.

Vzhledem k výjimečné receptuře se Babydog milk rozpouští okamžitě a kompletně, bez tvorby usazenin, a proto vzniká homogenní tekutina.

DHA je co do množství nejdůležitější polynenasycená mastná kyselina pro mozkovou tkáň a sítnici savců. Po narození a za fyziologických podmínek má ještě plně nerozvinutý mozek štěněte vysoké nároky na přísun DHA. Nervový systém štěňat se po narození dále vyvíjí. DHA obsažené přirozeně v mateřském mléce pomáhá při rozvoji kognitivních funkcí a proto i Babydog milk je obohacen o přídavek této látky.

Souprava Babydog milk obsahuje:

  • čtyři 100 g sáčky obsahující práškové mléko v ochranné atmosféře (záruka zachování organoleptických vlastností)
  • láhev se širokým hrdlem bez obsahu bisfenolu (BPA), kterou lze snadno naplnit i vyčistit
  • tři dudlíky s variabilním průtokem pro různou velikost štěňat
  • odměrku
  • návod k použití

Složení:

Mléčné proteiny, mléčné tuky, rostlinné oleje (včetně oleje s vysokým obsahem kyseliny arachidonové), syrovátkový protein, rybí tuk (zdroj DHA), minerální látky, frukto-oligosacharidy.

Doplňkové látky (v 1 kg): Nutriční doplňkové látky: vitamin A 25 000 m.j., vitamin D3 1 500 m.j., E1 (železo) 100 mg, E2 (jód) 4 mg, E4 (měď) 15 mg, E5 (mangan) 80 mg, E6 (zinek) 230 mg, E8 (selen) 0,43 mg, Taurin 2,5 g. Antioxidanty.

Analytické složky:

Protein 33 %, obsah tuku 39 %, hrubý popel 6 %, DHA 1 g/kg.

Dávkování:

Smíchejte 10 ml mléčného prášku s 20 ml balené vody s nízkým obsahem minerálů o teplotě 70 °C a podávejte vlažné dle pokynů uvedených na materiálu přiloženém k výrobku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: