Neohodnoceno

VetriScience Perio Plus Feline dent. kousky 60ks kočka

Perio Plus Feline - pro kočky je perfektní způsob, jak udržet dutinu ústní vaší kočky zdravou

Značka: AUXIVET s.r.o.
371 Kč / ks
Kategorie: Veterinární přípravky
Hmotnost: 0.13 kg

Popis produktu:

Perio Plus Feline - pro kočky je perfektní způsob, jak udržet dutinu ústní vaší kočky zdravou jako součást denního programu péče o parodont.

Perio Plus pro kočky je perfektní způsob, jak udržet dutinu ústní vaší kočky zdravou jako součást denního programu péče o parodont. Perio Plus pro kočky je chutná receptura vyvinutá pro podporu zdraví dutiny ústní u koček. Tyto malé kousky mají dvě lahodné vrstvy, které představují cílený a bezproblémový systém na podporu zdraví dutiny ústní kočky. Vnější vrstva je navržená tak, že podporuje čištění zubů, kontrolu plaku a svěží dech. Obsahuje spirulinu (modro-zelená řasa) na lesk a pemzu na leštění zubů. Uvnitř je měkčí část, která podporuje zdraví dutiny ústní včetně dásní, integritu tkání a osvěžuje dech. Speciální receptura Perio Plus Feline proniká do plaku pomocí Coenzymu Q10 a díky dalším látkám napomáhá zdraví dutiny ústní. Tento výrobek je vyroben speciálně pro použití mezi rutinním čištěním zubů veterinářem, aby udržel čisté zuby a svěží dech.

Účinné látky:

Kontrola plaku:
Přírodní zeolity (hlinitokřemičité minerály mající mikroporézní strukturu obsažené ve vnitřní vrstvě) jsou jedinečnými minerály, které zabraňují plaku v jeho formování a ulpívání na zubech.
Zinek (obsažený ve vnitřní vrstvě) proniká plakem na zuby a tento plak oxiduje, což má za následek menší formování plaku.

Podpora dásní:
Koenzym Q10 (ve vnitřní vrstvě) je nezbytným katalyzátorem pro tvorbu energie na buněčné úrovni a pro podporu funkce dásní. Tkáňové hladiny CoQ10 u koček klesají s věkem. Nedostatek koenzymu Q10 je spojován s nesprávným fungováním srdečního svalu a dásní.
Brusinky (ve vnitřní vrstvě) jsou zdrojem antioxidantů bohatých na bioflavonoidy, které podporují zdraví dásní. Pomáhají také narušovat bakterie, které mohou vést k nahromadění plaku a zničení tkáně.
Taurin (ve vnitřní vrstvě) spolupracuje se zinkem na podpoře zdraví a síly dásní. Silná tkáň dásní je důležitá, protože bakterie rostou na odumřelých tkáních.
Probiotika (ve vnitřní vrstvě) napomáhají podporovat zdravou bakteriální rovnováhu v dutině ústní. Pomáhají tělu odstraňovat nezdravé, plak-způsobující bakterie a podporují silné dásně a svěží dech.
Extrakt z juky (vnější vrstva) je bylina, která pomáhá zabraňovat enzymům, aby narušovaly integritu dásní.

Podpora svěžího dechu:
- Značka Champex ™ (výtažek ze žampionů obsažený ve vnější vrstvě) byl rozsáhle studován pro jeho schopnost potlačovat zápach způsobený plyny ze zažívacího traktu a jako prevence tohoto zdroje zápachu.
Skořice (ve vnější vrstvě) podporuje zdravou bakteriální rovnováhu v dutině ústní.
Spirulina a petržel (ve vnější vrstvě) jsou skvělé zdroje deodoračního a čistícího chlorofylu.

Spirulina je jedinečná zelená sinice. Pěstuje se ve sladkovodních jezerech. Obsahuje ještě vyšší množství bílkovin než chlorella, dále obsahuje vysoké množství chlorofylu, vitaminů, minerálních látek a dalších přírodních aktivních látek.
Spirulina podporuje správnou funkci imunitního systému a přirozenou obranyschopnost.
Spirulina přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi.
Spirulina obsahuje řadu vitaminů a minerálních látek. Tělo tyto látky při užívání spiruliny přijímá v přirozené podobě a ne synteticky vyrobené.
Spirulina obsahuje 18 různých aminokyselin, včetně esenciálních, které si tělo neumí samo vyrobit a musí je přijímat v potravě. To činí ze spiruliny komplexní zdroj aminokyselin.
Chlorofyl je unikátní zelené barvivo, pomocí kterého získávají rostliny energii ze slunečního záření a dále ji využívají. Spirulina obsahuje jednu z nejvyšších koncentrací chlorofylu za všech rostlin.
Spirulina je vhodným přírodním zdrojem živin, vitaminů a minerálních látek.
Díky obsahu výživově hodnotných látek podporuje spirulina celkovou vitalitu.
Spirulina je antioxidant a pomáhá tak chránit buňky před negativním působením volných radikálů.

Podpora organismu:
Vitamín B6 (pyridoxin) - Pyridoxin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Pyridoxin podporuje normální činnost nervové soustavy, přispívá k normální psychické činnosti a normální funkci imunitního systému.
Jód - Spirulina obsahuje také významné množství jódu. Jód přispívá k normální funkci štítné žlázy, podporuje normální energetický metabolismus a normální činnost nervové soustavy. U rostoucího organismu pak přispívá k normálnímu růstu.
Železo - Spirulina obsahuje vysoké množství železa. Železo přispívá k normální tvorbě červených krvinek, podporuje normální funkci imunitního systému a napomáhá ke snížení míry únavy a vyčerpání.
Vitamin K - Vitamin K přispívá k normální srážlivosti krve a k udržení normálního stavu kostí.
Vitamin B1 - Thiamin (vitamin B1) přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a normální psychické činnosti. Taktéž přispívá k normální činnosti srdce.
Vitamin B12 - řispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a podporuje normální funkci imunitního systému. Dále přispívá k normální tvorbě červených krvinek, normální činnosti nervové soustavy a normální psychické činnosti.
Vitamin B2 - jinak také riboflavin přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a normální činnosti nervové soustavy. Podporuje udržení normálního stavu sliznic a pokožky a taktéž přispívá k udržení normálního stavu zraku.


Balení obsahuje 60 kousků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: