Neohodnoceno

Hřeben FoOlee Easee DOG L modrý

FoOlee Easee® je výsledkem více než tří let výzkumu a vývoje s cílem vytvořit hřeben, který bude stejně účinný jako kovové hřebeny, a přitom šetrnější k srsti a kůži domácích mazlíčků.

Značka: Swees2N.0
1 299 Kč / ks
Kategorie: Chovatelské potřeby
Hmotnost: 0.19 kg

FoOlee Easee® je výsledkem více než tří let výzkumu a vývoje s cílem vytvořit hřeben, který bude stejně účinný jako kovové hřebeny, a přitom šetrnější k srsti a kůži domácích mazlíčků. Čepele s dvěma řadami dokonale hladkých zubů z patentovaných kompozitních materiálů minimalizují riziko, že hřeben zvířeti poškodí srst nebo poškrábe či zraní pokožku. Jsou vysoce odolné, antistatické a nevyvolávají alergické reakce.

Sada obsahuje dvě dvouřadé čepele, měkčí z materiálu BIONNER® pro rozčesávání jemnější srsti a tužší z kompozitu HEETEC® pro intenzivnější vyčesávání. Obě čepele jsou oboustranné – strana označená THIN je určená k česání jemnější a křehčí srsti a strana označená THICK slouží k hlubšímu vyčesávání hustší a hrubší srsti. Celkem tedy máte na výběr z 4 stupňů intenzity česání.

Páčka na hlavici hřebenu umožňuje nejen vysunutí a výměnu čepele (při stisknutí páčky v poloze 3), ale také nastavení hloubky česání (poloha 1 – delší srst, poloha 2 – kratší srst) a odstranění zachycených chlupů (zatažením páčky zcela dozadu).

Velkou výhodou ergonomické rukojeti je, že na ni lze nasadit více různých hřebenových, kartáčových a masážních hlavic FoOlee. Rukojeti jsou k dostání v mnoha barevných provedeních.

Velikost:

L

Rozměry (cca):

šířka hřebene 95 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: