Neohodnoceno

Gourmet Gold cat konz.-Sauce Delight Minifiletky kuře 85 g

Konzerva obsahuje bohatou porci jemně ochucené omáčky s jemnými mini filetkami.

19 Kč / ks
Kategorie: Gourmet Gold
Hmotnost: 0.09 kg

GOURMET GOLD Sauce Delights je vynikající krmivo pro všechny kočky, které milují omáčku. Konzerva obsahuje bohatou porci jemně ochucené omáčky s jemnými mini filetkami.
Bez přidaných umělých barviv, konzervantů a aromat.
Složení:
Maso a výrobky živočišného původu (z toho 4 % kuřecí), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, vedlejší výrobky rostlinného původu, cukry.
Doplňkové látky: m. j./kg: vitamin A: 720, vitamin D3: 110, mg/kg: síran železnatý monohydrát: 8,4; jodičnan vápenatý bezvodý: 0,21; síran měďnatý pentahydrát: 0,73; síran manganatý monohydrát: 1,6; síran zinečnatý monohydrát: 14,8. Zchutňující látky.
Analytické složky:
Bílkoviny: 11,3 %, obsah tuku: 2,4 %, anorganické látky: 2,2 %, hrubá vláknina: 0,25 %, vlhkost: 82 %.
Dávkování:
Dospělou kočku o průměrné hmotnosti (4 kg) krmte 4 konzervami denně, nejlépe ve 2-3 samostatných dávkách. Krmné dávky jsou určené pro dospělé středně aktivní kočky v přirozeném prostředí. Individuální potřeby se mohou lišit a krmnou dávku je proto nutné přizpůsobit tak, aby si Vaše kočka udržela optimální hmotnost. Podávejte při pokojové teplotě. Čistá čerstvá voda by měla být vždy k dispozici.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: