Neohodnoceno

Fitmin Medium Senior kompletní krmivo pro psy 12 kg

Superprémiové krmivo vyvinuté pro starší psy velkých plemen, 50 % čerstvého kuřecího masa, antioxidanty pro ochranu buněk a silné klouby,

1 120 Kč / ks
Kategorie: Fitmin

Receptura krmiva Medium Senior obsahuje efektivní komplex antioxidantů, které chrání buňky a zpomalují proces stárnutí. Receptura obsahuje kvalitní živočišné bílkoviny a velké množství drůbežího masa.

Krmivo obsahuje navíc chondroitin a glukosamin, neboť klouby starších psů jsou více zatěžované. Obě tyto látky významnou měrou přispívají k dobré kondici kloubů a chrupavek. Speciální formule pečuje o chrup a dásně. Granule přizpůsobené svou velikostí a tvarem čelistem středně velkých psů mají uvnitř otvor pro snadnější žvýkání. Fitmin neobsahuje pšeničný lepek, sóju ani geneticky modifikované suroviny a je proto vhodný i pro velmi citlivé psí jedince.

Složení
Drůbeží maso (50 % čerstvé drůbeží maso, 10 % sušené drůbeží maso, 3 % hydrolyzovaná drůbeží játra), rýže, kukuřice, drůbeží tuk, 3 % rybí moučka, lněné semínko, sušené řepné řízky, jablečné výlisky, pivovarské kvasnice, hydrogenfosforečnan vápenatý, 0,5 % olej z lososa, vejce, uhličitan vápenatý, 0,2 % fruktooligosacharidy, 0,03 % glukosamin, yucca, 0,025 % chondroitin sulfát, 0,02 % přírodní komplex antioxidantů, 0,01 % výtažek z rozmarýnu.