Neohodnoceno

FELIX Fantastic MP 1(80x85g) hovězí/kuře/tuňák/treska v želé

Kapsička pro kočky - určená pro dospělé kočky všech plemen s normální aktivitou, hovězí, kuřecí, tresčí a tuňák příchuť,

1 159 Kč / ks
Kategorie: Felix
FELIX Fantastic MP 1(80x85g) hovězí/kuře/tuňák/treska v želé
Akce

Masové kapsičky pro kočky Felix Fantastic Multipack s hovězím, kuřetem, tuňákem a treskou v želé. Jsou plné zdravých dobrot a uspokojí 100 % denních potřeb Vaší kočky, pokud jsou podávány podle krmného návodu.

Složení

  • s hovězím v želé 20x: maso a výrobky živočišného původu (z toho hovězí 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry.
  • s kuřetem v želé 20x: maso a výrobky živočišného původu (z toho kuře 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry.
  • s treskou v želé 20x: maso a výrobky živočišného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (treska 4 %), minerální látky, cukry.
  • s tuňákem v želé 20x: maso a výrobky živočišného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (tuňák 4 %), minerální látky, cukry.

Obsah balení

80 x 85 g (=6800 g)