Neohodnoceno

Feliway friends difuzér+náplň 48ml

FELIWAY® Friends obsahuje syntetickou napodobeninu zklidňujícího feromonu, který přirozeně tvoří laktující kočky a který jak u koťat, tak u dospělých koček navozuje pocit bezpečí.

958 Kč / ks
Kategorie: Veterinární přípravky
Hmotnost: 0.16 kg

V domácnostech, kde žije více koček, může docházet k honičkám, rvačkám a dalším projevům kočičí nesnášenlivosti. Většina takových střetů rychle odezní, mezi některými kočkami ale může přetrvávat dlouhodobá nenávist. Pokud taková situace nastane, máme pro Vás jednoduché řešení. FELIWAY® Friends obsahuje syntetickou napodobeninu zklidňujícího feromonu, který přirozeně tvoří laktující kočky a který jak u koťat, tak u dospělých koček navozuje pocit bezpečí. Elektrický difuzér rozptyluje tento hormon do prostoru a tím prokazatelně zlepšuje vztahy mezi kočkami žijícími v jedné domácnosti.
Klinicky testováno.
Doporučováno veterinárními lékaři.
Součástí balení je náplň 48 ml (ZB002777), která po dobu 30 dnů pokryje prostory o rozloze 50–70 m².

Použití:

FELIWAY® Friends difuzér by měl být nepřetržitě zapojen v místnosti, kde kočky tráví nejvíce času nebo kde nejčastěji dochází ke konfliktům. Difuzér nezapojujte pod poličkami, za dveřmi, závěsy a nábytkem – omezený přístup vzduchu snižuje jeho účinnost.

Složení:

analog kočičího „appeasing“ feromonu (2 %), izoparafinový uhlovodík q. s. (100 ml).

Upozornění:

Difuzér je určen k použití v interiéru.
Přípravek nemá sedativní účinky, a je-li používán v souladu s doporučeními, feromony v něm obsažené jsou bezpečné pro zvířata i lidi.
Určeno pro použití v rozmezí napětí 220–230 V. Nikdy nepoužívejte s adaptérem nebo konvertorem napětí.
Náplň FELIWAY® Friends (ZB002777) může být použita jen s difuzérem FELIWAY® Friends.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: