Neohodnoceno

Feliway Classic náplň + difuzér 48ml

Difuzér FELIWAY® Classic pomáhá utišit neklidné kočky (v domácnosti nebo na cestách) a zabránit nežádoucímu chování, jako je značkování močí, škrábání nebo ukrývání.

1 080 Kč / ks
Kategorie: Veterinární přípravky
Hmotnost: 0.15 kg

Difuzér FELIWAY® Classic pomáhá utišit neklidné kočky (v domácnosti nebo na cestách) a zabránit nežádoucímu chování, jako je značkování močí, škrábání nebo ukrývání. Dociluje toho tím, že do okolí nepřetržitě rozptyluje kopii zklidňujícího obličejového feromonu, jimž kočky označují své prostředí jako bezpečné a domácí.
Jeden difuzér pokryje prostor o rozloze až 70 m2.

Složení:

syntetická forma kočičího tvářového feromonu frakce F3 (2 %), excipient q. s. (100 g).

Doba účinnosti:

1 náplň (VET01085)/až 30 dní

Použití:

Odstraňte uzávěr nádobky, našroubujte difuzér na nádobku a jemně utáhněte. Zasuňte difuzér do elektrické zásuvky tak, aby knot směřoval vzhůru, a nechejte jej stále zapojený. Nezapojujte difuzér do zásuvek pod poličkami, za dveřmi, závěsy a nábytkem – omezený přístup vzduchu snižuje jeho účinnost. Pro optimální účinek difuzér každý měsíc zkontrolujte a jednou za šest měsíců nahraďte novým.

Upozornění:

Difuzér je určen k použití v interiéru.
Přípravek nemá sedativní účinky, a je-li používán v souladu s doporučeními, feromony v něm obsažené jsou bezpečné pro zvířata i lidi.
Určeno pro použití pouze v rozmezí napětí 220–230 V. Nikdy nepoužívejte s adaptérem nebo konvertorem napětí.
Náplň FELIWAY® Classic (VET01085) může být použita jen s difuzérem FELIWAY® Classic.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: