Neohodnoceno

Doggy Care Adult Probiotika plv 100g

Doggy Care Adult Probiotika - probiotický komplex pro dospělé psy.

327 Kč / ks
Kategorie: Probiotika,prebiotika
Hmotnost: 0.1 kg

Popis produktu:

Doggy Care Adult Probiotika - probiotický komplex pro dospělé psy.

Obsahuje 5 kmenů bakterií mléčného kvašení ve zcela unikátním složení, v maximální síle a koncentraci pro potřebu zdravé střevní mikroflóry dospělých psů.
Je vhodný při léčbě antibiotiky, prevenci a léčbě průjmů. Prášková forma přípravku rozpustného v jakékoliv tekutině nebo v krmivu umožňuje snadné podávání.
Přípravek Doggy Care Junior je doporučován zejména v případech, kdy střevní mikroflóra dospělých psů vykazuje silný deficit prospěšných bakterií. Složení přípravku je předpokladem prevence či efektivního ovlivnění průběhu závažných onemocnění trávícího ústrojí, například zánětu střev.
Včasnost a pravidelnost podávání vhodných probiotik patří mezi základní atributy úspěšného boje proti střevním i jiným onemocněním. Cílem probiotických přípravků není eliminace "nepřátelských" bakterií, ale navození bakteriální rovnováhy ve střevním traktu.
Hlavní přínosy: pomáhá při prevenci a léčbě střevních onemocnění zvyšuje obranyschopnost organismu pomáhá při zažívacích problémech dospělých psů podílí se na obnově střevní mikroflóry během léčby antibiotiky a po jejím ukončení pomáhá při léčbě kožních onemocnění a alergií pomáhá udržovat stabilní a vyrovnanou střevní mikroflóru podává se po odčervení.

Složení:

Lactobacillus acidophilus HA-122 35 %, Lactobacillus casei HA-108 10 %, Bifidobacterium bifidum HA-132 10 %, Bifidobacterium breve HA-129 10 %, Enterococcus faecium HA-127 35 %.

Pomocné látky: maltodextrin (excipient k udržení bakteriální koncentrace), kyselina askorbová (antioxidant 0,4%), neobsahuje mléčný cukr, nealergizuje.

Složení a množství prospěšných bakterií v jednom gramu bylo konzultováno s předními českými a kanadskými odborníky.

Dávkování:

Preventivně 1x denně 5 g s krmivem, popřípadě rozpustit v tekutině, jiné dávkování dle doporučení veterinárního lékaře. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Antibiotická léčba: při zahájení léčby a minimálně 7 dní po jejím ukončení. Prevence: dlouhodobé podávání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: