Neohodnoceno

Antiparasitic cannisshampoo 200ml

Velmi účinný šampon k zahubení a odstranění všech vnějších parazitů již po prvním použití. Šamon nevysušuje srst ani kůži, nedráždí sliznice a pokožku.

Značka: Bioveta, a.s.
131 Kč / ks
Kategorie: Antiparazitika
Hmotnost: 0.23 kg

Popis produktu:

Velmi účinný šampon k zahubení a odstranění všech vnějších parazitů již po prvním použití. Šamon nevysušuje srst ani kůži, nedráždí sliznice a pokožku. Přidané zjemňující složky vyživý srst, která bude lesklá, pevná a snadno rozčesatelná. Šampon je vhodný pro všechny typy srsti a rasy psů.
Složení:

Aqua, Sodium Laureth Sulfate + Cocamide DEA, Cocamide DEA, Sodium Chloride, Parfum, Piperonyli butoxidum 0,5%, Color, Permethrinum 0,2%, Citric acid, 2-bromo-2-nitropropane-1,3 diol.
Podání a dávkování:

Šampon postupně vetřete do mokré srsti psa, nechte chvíli působit, opláchněte a postup zopakujte. Poté psa osušte a vykartáčujte. Chraňte oči, uši i čenich psa. V případě jejich vnitřního potřísnění vypláchněte větším množstvím vody.
V případě masivního napadení psa parazity druhý den aplikaci zopakujte. Při silnější invazi blech je zárověň nutná sanace prostředí. Chraňte před pozřením dětmi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: