Neohodnoceno

Allerderm spot-on pro střední a velké psy 6x4ml

Allederm spot-on je určen pro topické použití u psů a koček s poškozenou nebo oslabenou kůží.

Značka: VIRBAC S.A.
765 Kč / ks
Kategorie: Veterinární přípravky
Hmotnost: 0.06 kg

Allerderm Spot-on obsahuje "Skin Lipid Complex" - výjimečnou kombinaci ceramidů a mastných kyselin, které jsou podobné těm přítomným u normální, zdravé kůže psů. Allederm spot-on je určen pro topické použití u psů s poškozenou nebo oslabenou kůží. Jedná se o podpůrnou terapii kožních onemocnění díky kombinaci složek, které pomáhají obnovit integritu kůže a její vyváženost. Allerderm spot-on obnovuje funkci epidermis jako ochranné bariéry, což vede ke zvýšené hydrataci, menší citlivosti a k vyšší ochraně. Obnovená epidermální celistvost pomáhá kůži zůstat v dobrém stavu.
Složení:

ceramidy, mastné kyseliny, cholesterol
Podání a dávkování:

Držte pipetu užším koncem nahoru a otočením odstraňte uzávěr. Rozhrňte srst psa na krku až je viditelná kůže. Přiložte hrot pipety až na kůži a vytlačte obsah na několika místech podél páteře psa. Můžete aplikovat též přímo na oblast problémové kůže nebo na léze.
Úvodní dávka: 1 pipetu týdně po dobu 4 týdnů. V závažných případech 2-3 pipety týdně, max. 1 pipetu za den, pokud je nutno.
Udržovací dávka: K prevenci relapsů a k péči o kůži a srst 1 pipetu za měsíc. Aplikujte po koupání, když je srst zcela suchá.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: