Neohodnoceno

Adaptil sprej 60ml

Sprej ADAPTIL® pomáhá odstranit nebo zmírnit strach u štěňat i dospělých psů v situacích, které v nich vyvolávají úzkost. Sprej lze použít v interiéru i mimo dům,

734 Kč / ks
Kategorie: Feromony
Hmotnost: 0.12 kg

Sprej ADAPTIL® pomáhá odstranit nebo zmírnit strach u štěňat i dospělých psů v situacích, které v nich vyvolávají úzkost. Sprej lze použít v interiéru i mimo dům, např. při cestování, pro adaptaci v novém prostředí, před návštěvou veterináře nebo při nepředvídané události. Sprej také pomáhá odstranit nebo zmírnit reakce, jako jsou ničení věcí, znečisťování domácnosti, hlasové projevy (štěkání, vytí), slinění, zvracení nebo zrychlený dech.
Sprej obsahuje kopii zklidňujícího feromonu, který produkují laktující feny a který dodává jak štěňatům, tak dospělým psům pocit jistoty při setkávání s novými podněty.
Složení:
syntetický psí „appeasing“ feromon (2 %), izopropanol q. s. (60 g).
Použití:
Aplikujte 8-10krát 15 minut před očekávanou událostí nebo před příchodem psa do potenciálně stresujícího prostředí (auto, přepravní box atd.). Účinek trvá přibližně 1,5–2 hodiny, každé zvíře však může reagovat jinak. Po uplynutí této doby, nebo pokud účinek klesá, aplikaci zopakujte. ADAPTIL® sprej lze aplikovat přímo do pelíšku, přepravní klece, uzavřeného kotce nebo auta. Při dlouhých cestách autem aplikujte přípravek každých 4–5 hodin.
Upozornění:
Po aplikaci v interiéru auta, přepravním boxu nebo jiném malém uzavřeném prostoru počkejte 15 minut, než psa vpustíte dovnitř.
Přípravek nestříkejte do přepravky, pokud je pes uvnitř.
Přípravek nesmí být aplikován přímo na zvíře nebo do blízkosti jeho tváře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: