Neohodnoceno

Adaptil náplň + difuzér 48ml

Difuzér ADAPTIL® pomáhá psům zvládat neklid a úzkost z hlasitých zvuků, z nového prostředí, z ponechání o samotě, z návštěv cizích lidí apod

958 Kč / ks
Kategorie: Feromony
Hmotnost: 0.15 kg

Difuzér ADAPTIL® pomáhá psům zvládat neklid a úzkost z hlasitých zvuků, z nového prostředí, z ponechání o samotě, z návštěv cizích lidí apod. Stres způsobuje změny v chování, které majitelé často přehlížejí. Příklady reakcí na stres jsou nezájem o hru, strach, agresivita nebo štěkání. Nepřehlédnutelným stresovým projevem je také ničení věcí.
Difuzér ADAPTIL® obsahuje kopii uklidňujícího feromonu, který přirozeně uvolňují feny po porodu a který navozuje pocit bezpečí jak u štěňat, tak u dospělých psů.
Difuzér ADAPTIL® s nepřetržitým účinkem vytvoří přímo u vás doma uklidňující prostředí a usnadní vašemu psovi socializaci.
Účinnost ADAPTILu® byla prokázána řadou klinických studií publikovaných v renomovaných vědeckých časopisech a prezentována na mezinárodních konferencích.
Jeden difuzér pokryje prostor o rozloze až 70 m2.
Složení:
syntetický psí „appeasing“ feromon (2 %), excipient q. s. (100 g).
Použití:
Do difuzéru zašroubujte náplň (VET03503) a zapojte jej do zásuvky. Přístroj nechejte stále zapojený. Difuzér nezapojujte pod poličkami, za dveřmi, závěsy a nábytkem – omezený přístup vzduchu snižuje jeho účinnost.
Upozornění:
Pro lidi a jiná zvířata než psy je ADAPTIL® bez zápachu a nemá na ně žádný efekt. Feromony v něm obsažené jsou druhově specifické.
ADAPTIL® obsahuje minerální olej parafinového původu, který je používán ve všech běžných osvěžovačích vzduchu a difuzérech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: